Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bóg błogosławi ... Telewizji Republika!

Sebastian Moryń 22:44 24 grudnia 2016
Kochani czytelnicy portalu telewizjarepublika.pl - w tym szczególnym dniu jakim jest Boże Narodzenie - chcemy życzyć Wam wszelkiego błogosławieństwa Nowo Narodzonego Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela i Wybawiciela, wszystkiego co najlepsze dla Waszych Rodzin i dla Was samych, spełnienia marzeń i realizacji planów na rok 2017.

Również chcemy podziękować Wam za rok 2016 - rok wielu zmian, ale i niesamowitych sukcesów. Od sierpnia 2016 roku portal telewizjarepublika.pl z miesiąca na miesiąc pnie się w górę w bardzo szybkim tempie. Dziś mamy już ponad 2 mln. użytkowników portalu. Staliśmy się trzecim portalem na rynku polskim w kategorii portali konserwatywno-prawicowych. Rok 2017 będzie jeszcze lepszy, ale to dzięki Waszemu zaangażowaniu ! Dlatego od Nowego Roku otrzymacie miłą niespodziankę od portalu - zdradzimy tylko, że będzie to miało związek z Waszym zaangażowaniem na portalu telewizjarepublika.pl. 

Chcemy zbudować portal informacyjno-publicystyczny, który będzie przyjazny dla Was, dla Czytelnika i Użytkownika. Dlatego już za niedługo niespodzianki!

Raz jeszcze dziękujemy Wam za wsparcie, za to, że jesteście ! Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia życzy cała redakcja portalu telewizjarepublika.pl!

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze