Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Błaszczak: Schetyna mówi o zwycięstwie Koalicji Obywatelskiej, tymczasem nie ma tam zwycięstwa

pmb 8:53 6 listopada 2018
Wikimedia Commons/Adrian Grycuk
– Grzegorz Schetyna mówi o zwycięstwie, tymczasem nie ma tam zwycięstwa. W Gdańsku Jarosław Wałęsa, kandydat PO, nawet nie przeszedł do drugiej tury. W trzech, najczęściej komentowanych przypadkach, czyli w Gdańsku, Kielcach i Krakowie wygrali kandydaci zarejestrowani we własnych komitetach, nie komitetach Koalicji Obywatelskiej – mówił Mariusz Błaszczak, który wystąpił w „Sygnałach Dniach” w Radiowej Jedynce.

– Kiedy się popatrzy na wyniki wyborów, to okazuje się, ze najwięcej mandatów otrzymali kandydaci zarejestrowani w komitetach lokalnych. Grzegorz Schetyna mówi o zwycięstwie Koalicji Obywatelskiej, tymczasem nie ma tam zwycięstwa – mówił minister obrony narodowej.

– We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński przedstawi na konferencji prasowej dane dotyczące wyników wyborów samorządowych – mówił.

– Popatrzmy na sejmiki województw. W dziewięciu województwach wygrało PiS, w sześciu mamy większość pozwalającą na samodzielne rządy. Wcześniej mieliśmy taką większość tylko w jednym województwie. To jest wzrost poparcia i głosów, choć oczywiście podchodzimy do tych wyników z pokorą – stwierdził wiceprezes PiS.

Źródło: Jedynka Polskie Radio/Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


"JAOK", KSENIA KODYMOWSKA - DZIAŁO SIĘ NA KONGRESIE KOBIET. WALCZĄ NAWET O KROWY, KONIE I ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze