Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Błaszczak demaskuje Schetynę ws. zmiany kandydata na premiera: boi się przegranej i stara się rozmyć za nią odpowiedzialność

am 10:34 4 września 2019
Telewizja Republika
– Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna boi się przegranej i stara się rozmyć za nią odpowiedzialność. Cała sytuacja świadczy o chaosie w szeregach partii opozycyjnej – ocenił minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak wysuniętą przez Grzegorza Schetynę kandydaturę Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na premiera.

Schetyna w zaskakującym komunikacie poinformował, że kandydatką na premiera KO jest Małgorzata Kidawa-Błońska, która będzie "jedynką" list KO w Warszawie. Schetyna będzie startować z pierwszego miejsca we Wrocławiu.

"Miało być inaczej, to dowód chaosu w szeregach partii opozycyjnej. Wyborcy mogą czuć się zawiedzeni, przecież składali podpis pod listami poparcia dla pani Kidawy-Błońskiej we Wrocławiu, a Grzegorza Schetyny we Warszawie. Moim zdaniem Schetyna boi się przegranej i stara się rozmyć odpowiedzialność za przegraną" – powiedział minister Błaszczak w TVP Info.

Zapytany o znaczenie takiego scenariusza dla Prawa i Sprawiedliwości, polityk odparł, że jego partia ją niezmiennie prowadzi.

"Zebraliśmy ponad 1,5 mln podpisów pod listami kandydatów PiS. Nasz lider - Jarosław Kaczyński jest aktywny, będzie w każdym z okręgów wyborczych, spotykamy się z ludźmi, rozmawiamy z nimi, a w PO kłócą się miedzy sobą. I proszę bardzo: obywatele wybiorą czy postawić na dobrą zmianę (...) czy też na to, by było jak przez wszystkie te lata, gdy rządziło PO z PSL" – mówił.

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze