Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bielan o Trzaskowskim: to jego "psi obowiązek"...

A.N. 10:10 25 maja 2020
PAP/Tomasz Gzell
Rafał Trzaskowski powinien się zająć zarządzaniem miastem, co jest jego "psim obowiązkiem", a nie agitacją wyborczą - mówił w poniedziałek europoseł Adam Bielan (PiS). Jego zdaniem sztab Trzaskowskiego nielegalnie zbiera podpisy pod tą kandydaturą.
Europoseł i rzecznik sztabu Andrzeja Dudy Adam Bielan był w poniedziałek gościem Radia Plus. Zaprzeczył, że prezydent prowadzi agitację wyborczą, natomiast robi to jego zdaniem kandydat KO Rafał Trzaskowski.

"Rafał Trzaskowski jest prezydentem Warszawy i jego psim obowiązkiem jest zarządzanie miastem, tym bardziej, że w tym mieście dzieje się bardzo wiele złych rzeczy" - powiedział Bielan.

"Przedsiębiorcy w Warszawie, a szczególnie pracownicy tych przedsiębiorstw, wciąż nie otrzymali dzisiaj środków (z tarczy antykryzysowej - PAP) ze względu na to, że Rafał Trzaskowski nie potrafi środków, które przekazał mu budżet państwa i rząd, przeznaczyć dalej dla przedsiębiorców" - mówił.

W opinii Bielana "Rafał Trzaskowski powinien zająć się zarządzaniem miastem, a nie jeździć po całej Polsce i prowadzić kampanię wyborczą".

"Nie tylko prowadzi agitację wyborczą, ale również, w sposób całkowicie pozaprawny, jego sztabowcy zbierają podpisy pod jego kandydaturą, chociaż pani marszałek Sejmu (Elżbieta Witek) nie zarządziła jeszcze wyborów" - przekonywał europoseł.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze