Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Biedroniowi marzy się, by katolików zesłać do katakumb, a niektórych nawet ...

Sebastian Moryń 10:18 1 kwietnia 2019
fot. Twitter
Tygodnik "Wprost" w swoim żywiole. Przeprowadził wywiad z Robertem Biedroniem, nowym Palikotem na polskim rynku, w którym szef Wiosny - organizacji/partii utworzonej za pieniądze nie-polskie. Biedroń mówi wprost, co zrobi z Kościołem katolickim i katolikami jak dojdzie do władzy. Homoseksualny terrorysta wyszedł z Biedronia.

Kościół zbyt długo spowiadał Polki i Polaków - podkreślił w rozmowie z "Wprost" lider Wiosny Robert Biedroń. Jego zdaniem Polska, w której rozdzielone zostanie państwo od Kościoła, będzie lepsza. Tylko nie zrobi tego PO ani Koalicja Europejska, bo oni zawsze klęczeli przed biskupami - powiedział.

Biedroń w opublikowanym w poniedziałek wywiadzie ocenił, że "Kościół jest największym beneficjentem środków unijnych, a zarazem największym hamulcowym naszej europejskości". "To Kościół blokuje emancypację kobiet i mniejszości, a także wyjaśnianie afer pedofilskich" - powiedział Biedroń.

"Najwyższy czas, żebyśmy my zaczęli spowiadać zdeprawowany Kościół" - przekonywał. Według Biedronia polskie społeczeństwo jest bardziej antyklerykalne, niż się wydaje politykom.

Jednocześnie zadeklarował, że jeśli księża "będą stawiać opór i nie będą chcieli rozmawiać o regulacjach opodatkowania Kościoła", wówczas jego ugrupowanie wprowadzi tam kasy fiskalne. "Uważam, że Polska, w której rozdzielone zostanie państwo od Kościoła, będzie lepsza" - podkreślił.

"Trzeba z tym skończyć" - powiedział, mówiąc o cenie, jaką jego zdaniem państwo płaci za związki z Kościołem. "Tylko nie zrobi tego Platforma Obywatelska ani Koalicja Europejska, bo oni zawsze klęczeli przed biskupami" - dodał Biedroń. "Donald Tusk w 2011 r. obiecywał likwidację Funduszu Kościelnego. Mamy 2019 r. i Fundusz Kościelny ciągle istnieje i ma się coraz lepiej" - wskazał.

Ciekawe dlaczego Biedroń nie wspomina mówiąc o Kościele takich współczesnych nam świętych jak ks. Jerzy Popiełuszko, albo ojciec Maksymilian Kolbe, albo o setce świętych, którzy ginęli za wiarę ale i za człowieka. Poza tym, pan Biedroń jest strasznie niedouczonym człowiekiem, zapomniał o tym, że to dzięki chrześcijaństwu powstała Europa, nawet Unia Europejska. Zapomniał, że to dzięki tak zwalczanemu przez niego Kościołowi powstało pojęcie wolnej woli, wolności, czy tolerancji. Tak tak, panie Biedroń. Ale cóż, trzeba mieć jakiś program, prawda. Taki pro-rewolucyjny. Skąd my to znamy? Był nazizm, komunizm teraz czas na homoterroryzm. 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze