Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

​Biedroń zaprasza lewaków do współpracy

7:15 10 czerwca 2019
Facebook/ Wiosna Biedronia
Wiosna chce uczestniczyć w budowaniu wspólnej opozycyjnej koalicji do Senatu – powiedział w sobotę lider Wiosny Robert Biedroń. Zapowiedział również budowę bloku partii i ruchów postępowych, który miałby się stać trzecią siłą polityczną w Polsce.

 

Lider Wiosny zapowiedział, że chce przystąpić do szerokich rozmów o przyszłości takiej siły politycznej – „o przyszłości siły politycznej, która stanie obok Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej”. Wyjaśnił, że chodzi mu o budowę trzeciej siły politycznej, która jego zdaniem powinna powstać w Polsce w najbliższych tygodniach.


– Żeby tak się stało, muszą w tym uczestniczyć wszyscy ci, którzy do tej pory w tej sferze funkcjonowali. Zapraszam więc: SLD, Barbarę Nowacką, Inicjatywę Polską, Unię Pracy, PPS, Inicjatywę Feministyczną, Zielonych, Partię Razem, wszystkich, którzy chcieliby połączyć siły do współpracy, do tego, żebyśmy wszyscy usiedli do stołu i zaczęli rozmawiać o nowej sile – mówił Biedroń.

Zapowiedział, że Wiosna od jutra rusza z rozmowami, bo ma już pierwsze sygnały od osób, które chciałby do nich przystąpić 

Czytaj więcej w dzisiejszej "Codziennej".

 

 

Czytaj także:

Biedroń znowu swoje... Kolejny raz atakuje Kościół

Biedroniowi marzy się, by katolików zesłać do katakumb, a niektórych nawet ...

Źródło: Iggys / Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze