Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Biedroń wściekły na KE: Paweł Rabiej nie ma za co przepraszać!

AS 15:32 18 marca 2019
flickr
– Uważam że Paweł Rabiej nie ma za co przepraszać. Źle się dzieje, że tak się dzieje, ponieważ jeżeli są europejscy, to są europejscy, a nie średniowieczni. Tu trzeba mieć jasne zdanie w tej sprawie, a nie chować głowę w piasek dzisiaj. Kaczyński na tym gra, bo oni się boją, bo są przerażeni, bo truchleją na jakiekolwiek sprawy światopoglądowe. Jak się jest europejskim, to trzeba być tym europejskim od A do Z, a nie tylko po części - powiedział Robert Biedroń na konferencji prasowej w Warszawie.

– W polityce trzeba mieć odwagę. Jak się chce iść do Europy, to trzeba mieć wartości europejskie i trzeba sprawy stawiać jasno. My jako Wiosna mamy tę odwagę i państwo wiecie, że wpisaliśmy nawet do naszego programu równość małżeńską i tej sprawy będziemy pilnować. Jeżeli ktoś nie ma odwagi, to nie da sobie w ogóle spokój z Europą, bo w Europie pewne wartości są standardem. Oczywiście Kaczyński celowo podgrzewa tę atmosferę, ale zadaję pytanie: czy Koalicja Europejska nie będzie broniła równości małżeńskiej w Europie? Chciałbym wiedzieć, jaka jest odpowiedź KE na ten ważny problem. Znaczy co, odpuszczą sobie równość małżeńską? Jak będą głosowali parlamentarzyści KE w tych sprawach w Brukseli? Do tej pory głosowali chyba niezbyt wolnościowo i równościowo. Mam nadzieję, że te deklaracje padną, że w końcu poznamy także ich program, bo tego programu kompletnie nie znam. Wiosna w tych sprawach ma jasne stanowisko – powiedział Robert Biedroń na konferencji prasowej w Warszawie.

– Uważam że Paweł Rabiej nie ma za co przepraszać. Źle się dzieje, że tak się dzieje, ponieważ jeżeli są europejscy, to są europejscy, a nie średniowieczni. Tu trzeba mieć jasne zdanie w tej sprawie, a nie chować głowę w piasek dzisiaj. Kaczyński na tym gra, bo oni się boją, bo są przerażeni, bo truchleją na jakiekolwiek sprawy światopoglądowe. Jak się jest europejskim, to trzeba być tym europejskim od A do Z, a nie tylko po części - stwierdził. 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze