Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Biedroń straszy! „Zlikwidujemy Fundusz Kościelny, wprowadzimy podatki dla księży. Dość opłacania pałaców dla o. dyrektorów”

pmb 9:41 28 kwietnia 2019
Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska
Zlikwidujemy Fundusz Kościelny, zakończymy finansowanie lekcji religii w szkołach i wprowadzimy uczciwe podatki dla księży! Dość opłacania geotermii, pałaców dla ojców dyrektorów – informuje Robert Biedroń.

„Zakaz finansowania kościoła z publicznych pieniędzy. Zlikwidujemy Fundusz Kościelny, zakończymy finansowanie lekcji religii w szkołach i wprowadzimy uczciwe podatki dla księży! Dość opłacania geotermii, pałaców dla ojców dyrektorów” – to jedna z decyzji, którą zapowiedział Robert Biedroń. Co jeszcze proponuje lider Wiosny?

„Likwidacja niepotrzebnej biurokracji. Zamiast 20 drogich i nieefektywnych ministerstw – powołamy 11 sprawnych, skoncentrowanych na rozwiązywaniu problemów ludzi” – czytamy.

Przypomnijmy, że Biedroń, który był gościem red. Ziemca w radiu RMF FM mówił o prawie do eutanazji. – Uważam, że prawo do godnej śmierci jest bardzo ważne – podkreślał polityk.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze