Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Biedroń przedstawia swoje propozycje wyborcze. Wśród nich ustawy o związkach partnerskich oraz małżeństwach jednopłciowych

KW 12:53 19 czerwca 2020
Telewizja Republika
Robert Biedroń przedstawił swoje propozycje wyborcze. Wśród nich są ustawy dotyczące związków partnerskich oraz ustaw o równości małżeńskiej.

Kandydat Lewicy na prezydenta Polski Robert Biedroń przedstawił swoje propozycje wyborcze. Wśród nich znalazły się dwa pomysły na ustawy dotyczące związków partnerskich oraz małżeństw jednopłciowych.
 Pierwsza ustawa dotyczy kwestii regulacji związków partnerskich. To ustawa o związku partnerskim, która w różnych formach wielokrotnie była wnoszona do polskiego parlamentu, ale za każdym razem była odrzucana  mówi Biedroń.


Dla kandydata Lewicy ważną kwestią jest tez uregulowanie prawne małżeństw jednopłciowych.
Ustawa, która dzisiaj sprawia, że wszyscy obywatele i obywatelki naszego kraju będą mieli równe prawa, jeśli chodzi o małżeństwa, to ustawa o równości małżeńskiej. Ustawa historyczna, nigdy do tej pory jeszcze niezłożona w historii polskiego parlamentaryzmu. Ustawa przygotowana przez organizację „Miłość nie wyklucza”, której bardzo chciałem serdecznie podziękować za waszą ciężką pracę  podkreśla.


Według Biedronia to kluczowe kwestie, aby móc mówić o równości wszystkich obywateli Polski.

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze