Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Biedroń: opłatek jest niekomfortowy (...) To rytuał, przy którym ludzie się męczą

pmb 12:31 30 grudnia 2018
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/SNL Polska
– Niekomfortowy jest opłatek z ludźmi, których się nie zna, a trzeba im składać dość intymne życzenia. Tak naprawdę jest to często rytuał, przy którym ludzie się męczą i chcą, żeby jak najszybciej to zakończyć – powiedział Robert Biedroń w wywiadzie dla portalu Onet.pl.

Robert Biedroń wyraził również swoje ubolewanie z powodu reakcji mainstreamu na jego wejście do wielkiej polityki.

– Byłem dla nich dobry, kiedy byłem miłym gejem, pijącym wodę z kranu w Słupsku, jeżdżącym na rowerze, dbającym o zwierzęta… I nagle, kiedy powiedziałem, że wchodzę do wielkiej polityki, okazało się, że jestem najgorszym prezydentem! Nic mi się nie udało! Katastrofa!

Kandydat na prezydenta przywołał również słowa mieszkańców Suwalszczyzny niezadowolonych z działań polityków Platformy Obywatelskiej.

– Wy mówicie, że mamy bronić demokracji, broniąc Trybunału i Sądu Najwyższego? A gdzie byli posłowie PO, kiedy zabierali nam szkołę, która jest symbolem demokracji w naszej małej ojczyźnie? My nigdy nie spotkamy na ulicy sędziego Trybunału czy sędziego Sądu Najwyższego. Ale codziennie na ulicy spotykamy zwolnionych nauczycieli z tej szkoły. I co im mamy powiedzieć? – pytali.

Pojawił się również temat dzielenia się opłatkiem. O dziwo, dla Roberta Biedronia opłatek jest... niekomfortowy i męczący.

– Niekomfortowy jest opłatek z ludźmi, których się nie zna, a trzeba im składać dość intymne życzenia. Tak naprawdę jest to często rytuał, przy którym ludzie się męczą i chcą, żeby jak najszybciej to zakończyć.

Źródło: onet.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze