Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bezmyślne zachowanie Szczerby! Szkaluje policjantów na Twitterze, podaje ich personalia

AS 20:30 22 lipca 2018
Telewizja Republika
– Szanowny Panie Pośle. Apelujemy o rozsądek i opamiętanie się. Naraża Pan życie policjanta i Jego rodziny. Takie wpisy mogą doprowadzić do tragedii. Za Pana wpisem pojawiły się osoby nawołujące do przemocy wobec rodziny i najbliższych policjantów - napisała na Twitterze policja komentując bezmyślne zachowania posła Michała Szczerby.

Totalna opozycja przekroczyła już wszystkie możliwe granice. Atakowali policjantów, demolowali siedziby polityków, mazali po Sejmie i włamywali się do niego w bagażniku samochodu.  Poseł Szczerba posunął się jednak jeszcze dalej! Opublikował wizerunki, imiona oraz nazwiska dwóch funkcjonariuszy policji na Twitterze.

– Szanowny Panie Pośle. Apelujemy o rozsądek i opamiętanie się. Naraża Pan życie policjanta i Jego rodziny. Takie wpisy mogą doprowadzić do tragedii. Za Pana wpisem pojawiły się osoby nawołujące do przemocy wobec rodziny i najbliższych policjantów - odpowiedziała policja za pośrednictwem Twittera. 

– Zadbamy o bezpieczeństwo naszych policjantów i ich rodzin, a także ustalimy autorów wpisów nawołujących do łamania prawa. Ich autorzy muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami - dodano. 

 

Źródło: Telewizja Republika // Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze