Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bezczelne oskarżenia Rosji ws. Skripala

AS 16:55 21 marca 2018
flickr
Przedstawiciel rosyjskiego MSZ Władimir Jermakow na spotkaniu z akredytowanymi w Rosji ambasadorami określił zamach na Siergieja Skripala i jego córkę mianem ,,sfabrykowanej awantury''. Sprawę skomentował przedstawiciel ambasady USA - ,,Rosja kontynuuje swoją taktykę, zaprzeczając odpowiedzialności, zwlekając i dezinformując''.

Jermakow zarzucił władzom brytyjskim władzom to, że ci  nie dzielą się z Moskwą informacjami uzyskanymi w toku śledztwa. Podkreślił, że absurdem jest żądanie od Rosji wyjaśnień w tej sprawie.

- Oficjalni przedstawiciele Wielkiej Brytanii pośpiesznie, bez jakichkolwiek dowodów zaczynają histerycznie oskarżać Rosję i żądać od niej przy tym jakichś wyjaśnień. Powtarzam, że na terytorium Wielkiej Brytanii dokonano ataku na obywatelkę rosyjską - powiedział przedstawiciel rosyjskiego MSZ. 

- Są tylko dwa możliwe warianty: albo władze brytyjskie nie są zdolne do zapewnienia obrony przed takim aktem terroru, albo bezpośrednio lub pośrednio - choć nikogo nie oskarżam - wyreżyserowały one atak na obywatelkę rosyjską - ocenił Jermakow. 

 

Na spotkaniu był obecny przedstawiciel ambasady USA -  Rosja kontynuuje swoją taktykę, zaprzeczając odpowiedzialności, zwlekając i dezinformując. My jeszcze raz chcemy potwierdzić solidarność z naszymi kolegami z Wielkiej Brytanii. Tak jak i nasi koledzy, pociągniemy Rosję do odpowiedzialności za jej sprzeczne z prawem działania - powiedział agencji TASS. 

 

 

Źródło: niezależna.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.174/1) - PRZEMYSŁ POGARDY W POLSCE I KTO GO URUCHOMIŁ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze