Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

BESTIALSTWO! Strzelał do kota z wiatrówki. Teraz pójdzie siedzieć

M.N. 18:59 25 czerwca 2019
Facebook
Sąd Rejonowy w Giżycku skazał na 4 miesiące bezwzględnego więzienia Pawła S., który w garażu strzelał z wiatrówki do kota. Mężczyzna został też ukarany 8-letnim zakazem posiadania zwierząt i ma wpłacić 5 tys. zł na rzecz Stowarzyszenia Brat Kot.

 Wyrok w tej wysokości zaproponował sam oskarżony, który złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze - poinformował Olgierd Dąbrowski-Żegalski, rzecznik Sądu Okręgowego w Olsztynie.

 

- Sąd przychylił się do wniosku oskarżonego, ponieważ uznał, że okoliczności popełnienia przestępstwa nie budzą wątpliwości, prokurator i pokrzywdzony nie sprzeciwili się uwzględnieniu wniosku, a cele postępowania zostaną osiągnięte mimo nieprzeprowadzenia rozprawy w całości - dodał.

Paweł S. został oskarżony o to, że 27 marca 2019 r. w jednej z miejscowości na terenie gminy Ryn znęcał się ze szczególnym okrucieństwem nad kotem. Według ustaleń śledczych 38-latek w zamkniętym garażu miał wielokrotnie strzelać śrutem z wiatrówki do kota, trafiając zwierzę trzykrotnie w głowę oraz dwukrotnie w tułów. W efekcie dwie sztuki śrucin utkwiły w głowie kota bez możliwości ich wyjęcia.

Źródło: polsatnews.pl, IAR, media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze