Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

BESTIALSTWO! Otruł i porzucił szczeniaki w lesie

AS 12:25 11 sierpnia 2019
policja.gov.pl
Policjanci z komisariatu w Aleksandrowie Łódzkim zostali powiadomieni przez pracowników Urzędu Miasta w Aleksandrowie Łódzkim o odnalezieniu przez jednego z mieszkańców w lesie, czterech szczeniaków rasy mieszanej. Ich zachowanie wskazywało na to, że mogły zostać otrute co we wstępnej ocenie potwierdził weterynarz. Dwa z nich były w bardzo ciężkim stanie. Niestety jeden nie przeżył.

 Psy zostały zabezpieczone w klinice w Łowiczu a funkcjonariusze wszczęli dochodzenie w sprawie znęcania się nad zwierzętami. 

Dzielnicowy z KP w Aleksandrowie Łódzkim otrzymał anonimową informację wskazującą adres gdzie mogą znajdować się pozostałe szczeniaki oraz suka bardzo podobne do tych odnalezionych w lesie. 10 sierpnia 2019 roku informacja ta została potwierdzona. Na miejscu ujawniono 2 młode w wieku 6-7 miesięcy  i suczkę, które ostatecznie przewieziono do kliniki.  Wczesniej na miejsce przyjechał lekarz weterynarii, który zbadał szczeniaki i matkę oraz pobrał próbki do weryfikacji pochodzenia psów. Wstępnie właściciel przyznał się do posiadania psów. Zrzekł się prawa własności. Czynności związane z przedstawieniem zarzutów zostaną wykonane po uzupełnieniu materiału dowodowego oraz uzyskaniu opinii i  wyników badań. Za znęcanie się nad zwierzętami grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności a w przypadku szczególnego okrucieństwa nawet 5.

 

Źródło: policja.gov.pl

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC. 204) - TOMASZ DUKLANOWSKI ZDRADZA KULISY GRODZKIGATE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze