Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Będzie jak na Węgrzech? Nowa instrukcja dla imigrantów z trasą przez Polskę

mk 16:16 23 września 2015
twitter/@MalteHenk
Reporter niemieckiego Die Zeit opublikował na Twitterze mapkę, którą imigranci otrzymują na wyspie Kos. Zgodnie z nowymi wytycznymi uchodźcy mają się kierować do Niemiec przez Polskę.

Wciąż jeszcze jesteśmy świadkami dramatycznych scen na greckich wyspach oraz na granicach Węgier oraz Chorwacji. Niedawno imigranci siłą próbowali forsować zamkniętą granicę serbsko-węgierską.

Fala uchodźców z Grecji, przez Macedonię i Serbię docierała do Węgier skąd zmierzała dalej do Austrii i Niemiec. Po zamknięciu granic przez Węgry uchodźcy skierowali się w stronę Chorwacji. Wszędzie tam, gdzie przebywali dochodziło do starć i niepokojów.

Jak się okazuje, już niedługo sceny znane z Węgier czy Chorwacji mogą zaistnieć nad Wisłą. Reporter niemieckiego Die Zeit Malte Henk opublikował na Twitterze zdjęcie mapki, którą otrzymują imigranci na greckiej wyspie Kos tuż po przepłynięciu Morza Śródziemnego. Ze względu na zamknięte granice niektórych państw, w instrukcji przedstawiona jest nowa trasa do Niemiec. Biegnie ona przez Bułgarię, Rumunię, zachodnie tereny Ukrainy oraz południową Polskę. 

 

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze