Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Będzie ekstremalnie ... ciepło! Już w lutym możemy spodziewać się aż ...

Sm 13:32 26 stycznia 2020
Fot. Flickr
15 stopni C. Tak, w lutym w Polsce możemy odczuć prawdziwie wiosenną aurę. Niektórzy już szykują grille.
Meteorolodzy nie mają już wątpliwości, że w Polsce nastała zima stulecia, ale nie z mrozami i śniegiem, tylko jedna z najgorętszych od wielu dekad. Według IMGW do końca stycznie nie będzie ataku zimy, a luty również ma zaznaczyć się nadspodziewanie ciepłymi temperaturami.

Grzegorz Zawiślak, polski łowca burz z grafik, jakie udostępnił na swoim blogu wynika, że 4 lutego szykuje się ekstremalny powiew wiosny. Temperatury mogą dojść do 15-16 stopni Celsjusza. - "Trochę szaleństwo" - pisze Grzegorz Zawiślak. Dodaje, że na przełomie stycznia i lutego można spodziewać się wzrostu dynamiki w atmosferze, częstszego wymiany mas powietrza i wahań ciśnienia atmosferycznego.

- "Przytoczone grafiki są jedynie pewną formą ciekawostki i istnieje duże prawdopodobieństwo, iż w momencie nadejścia danego terminu będą oderwane od rzeczywistości. Skoro na tyle interesują was wyliczenia modeli na okres 200-300 godzin, że każdego dnia nie dajecie mi spokoju z pytaniami o śnieg, zatem proszę bardzo" - komentuje Grzegorz Zawiślak.

Źródło: Wp.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze