Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

BĘDĄ ZMIANY W KONSTYTUCJI! Zobacz, co powiedział premier Morawiecki

M.N. 16:15 20 kwietnia 2018
YouTube
Zaproponujemy szczegółowe zmiany w konstytucji, zmierzające do tego, by zafunkcjonowały zasady państwa solidarnego i sprawiedliwego - zapowiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki, który przybył do Sejmu na spotkanie z protestującymi rodzicami osób niepełnosprawnych.

Szef rządu poinformował, że zaproponowana ma być specjalna danina tak, aby najlepiej zarabiający mogli w niewielkim stopniu zostać opodatkowani, by złożyć się na tych najbardziej potrzebujących. Wsparcia ma dotyczyć jak najszerszych grup osób niepełnosprawnych.

"Chcemy, żeby zmiany, które dzisiaj proponujemy były bardziej umocowane niż ustawowo; zaproponujemy szczegółowe zmiany do konstytucji, zaproponujemy te zmiany już wkrótce" – zadeklarował premier.

"Wierzę, że opozycja – Nowoczesna, Kukiz’15, a może nawet niektórzy posłowie Platformy i PSL, że opozycja mówiąc o pracy ponad podziałami, wesprze nasze propozycje do konstytucji, które w jednoznaczny sposób zaproponują zafunkcjonowanie państwa solidarnego, sprawiedliwego, takiego państwa do jakiego dąży Prawo i Sprawiedliwość" – podkreślił szef rządu.

Źródło: Telewizja Republika, media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze