Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Beata Szydło do polityków Koalicji Europejskiej: miejcie odwagę stanąć dzisiaj przed Polakami i odpowiedzieć na te trzy bardzo proste pytania

PR 11:35 27 lutego 2019
fot. P. Tracz/KPRM
Beata Szydło pyta Koalicję Europejską, czy poprze programy z tak zwanej piątki Kaczyńskiego. To nowe propozycje programowe PiS, ogłoszone w sobotę przez prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego.

Beata Szydło podczas konferencji prasowej zwróciła się do polityków opozycji z serią prostych pytań.

- Mam dzisiaj konkretne pytanie do polityków Koalicji Europejskiej, do tych wszystkich, którzy kpili sobie z tych programów, którzy mówią o rozdawnictwie, którzy kreślą przed wyborcami, przed Polakami, jakąś złudna wizję drugiej Grecji. Proszę o konkretne odpowiedzi polityków: SLD, PO, PSL, Nowoczesnej, tych wszystkich, którzy dzisiaj ramię w ramię maszerują w Koalicji Europejskiej, bardzo szerokiej, w której jest miejsce dla byłych sekretarzy PZPR, poprzez polityków PO, Nowoczesnej, kończąc na PSL. Mamy do was konkretne pytanie: czy poprzecie program 500 plus dla każdego dziecka, czy poprzecie trzynastą emeryturę dla rencistów i emerytów, czy poprzecie wreszcie zerowy PIT dla ludzi do 26 roku życia - powiedziała Beata Szydło w środę na konferencji prasowej

-Miejcie odwagę stanąć dzisiaj przed Polakami i odpowiedzieć na te trzy bardzo proste pytania - zaapelowała wicepremier.

Wicepremier przekazała także, że chce poznać stanowisko polityków Koalicji Europejskiej, czy jeśli kiedykolwiek mieliby okazję rządzić w Polsce, to te programy utrzymają.

Głos na konferencji zabrał też szef sztabu PiS Tomasz Poręba.

- Stawką wyborów jest to, czy pieniądze będą trafiać do polskich rodzin; PiS mówi, że pieniądze są, będą i trafią do polskich rodzin, PO deklarowała, że tych pieniędzy nie ma i nie będzie - mówił.

Poręba podkreślił, że stawką wyborów jest to, czy będzie rządzić nadal "Prawo i Sprawiedliwość", które "chce, aby te wszystkie sukcesy gospodarcze wzrost gospodarczy, aby owoce wzrostu, trafiały do zwykłych ludzi, do kieszeni zwykłych Polaków"

- To jest to pytanie, które sobie musimy dzisiaj wszyscy postawić i to jest tak naprawdę stawka wyborów, które nas czekają w tym roku - dodał szef sztabu PiS.

 

Źródło: IAR, Telewizja Republika, twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze