Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Beata Mazurek punktuje opozycję: kłamstwem nie wygracie z Andrzejem Dudą

M.N. 16:36 1 lutego 2020
Liderzy Platformy Obywatelska postanowili skorzystać z faktu, że doszło do Brexitu i postraszyć Polaków wyjściem Polski z Unii Europejskiej. Małgorzata Kidawa-Błońska i Grzegorz Schetyna ostrzegają przed Polexitem. Do sprawy odniosła się na Twitterze Beata Mazurek.

"Jesteśmy otwartym i mądrym narodem niezależnie od tego, jaką część świata zamieszkujemy. Takiego postrzegania nas nie odbierze nam żaden, nawet najbardziej autorytarny rząd. Nie pozwolimy się wykluczyć z UE dla czyjegoś partyjnego interesu. Dziękuję za dzisiejsze spotkania" – czytamy we wpisie kandydatki PO na prezydenta.

Były przewodniczący PO - Grzegorz Schetyna sugeruje, że Polska może być następnym krajem po Wielkiej Brytanii, który opuści Wspólnotę.

Do słów opozycji odniosła się na swoim Twitterze Beata Mazurek.

"Monotematyczni z politycznym intelektualnym deficytem. Tak można streścić strategię PO. Zamiast nowego otwarcia, programu i konstruktywnych propozycji kolejny raz zdarta płyta polexitu. Zapewniam, Polacy są mądrzy i nie uwierzą w wasze insynuacje i oskarżenia. Kłamstwem nie wygracie z Andrzejem Dudą" – napisała Beata Mazurek.

Źródło: Twitter, wpolityce.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze