Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Beata Kempa: wierzę, że jedność Zjednoczonej Prawicy pozostanie zachowana

JD 18:00 17 listopada 2020
Szczepionkapexels.com/ RF._.studio
W programie Republika po południu gościem Adriana Stankowskiego była eurodeputowana, Beata Kempa, która wypowiedziała się na temat umowy zakupu szczepionek na koronawirusa. Komisja Europejska zatwierdziła umowę z firmą farmaceutyczną CureVac w której przewidziano wstępnie zakup 225 mln dawek szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Beata Kempa w programie Republika po południu powiedziała: 

- Walka z niewidzialnym wrogiem jest jedną z najtrudniejszych walk. Informacje jak działania wspólne(...) jakie zapowiedziała Komisja Europejska w zakresie pomocy  (...) mają być też pomocą w dostępie do szczepionek.

- Te szczepionki będą mogły ograniczyć skutki [koronawirusa] dla naszego zdrowia i życia a także dla gospodarek krajów Unii Europejskiej - dodała eurodeputowana

 - Wszyscy jesteśmy zmęczeni ale musimy wykazać jeszcze trochę cierpliwości najważniejsze abyśmy byli odpowiedzialni tak jak do tej pory większość z nas.

 Eurodeputowana odniosła się do  ostatnich wydarzeń w kraju:

- Histeria opozycji, która widzi że wszystkie ostatnie bardzo przykre, niebezpiecznie (..) wydarzenia które mieliśmy na ulicy, a opozycja niestety hołdowała były, chociażby z epidemiologicznego punktu bardzo niebezpieczne (..) myślę o wulgaryzmach i próbie wciągnięcia w to polską młodzież.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze