Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bayern Monachium w finale Ligii Mistrzów! Decydujący gol Roberta Lewandowskiego

A.N. 8:08 20 sierpnia 2020
Bayern Monachium pokonał Olimpique Lyon 3:0 i tym samym awansował do finału Ligi Mistrzów./ facebook.com/rl9official/
Bayern Monachium pokonał Olimpique Lyon 3:0 i tym samym awansował do finału Ligi Mistrzów. Jedna z bramek zdobył Robert Lewandowski, który według portalu Whoscored, był najlepszym piłkarzem na boisku.

Ten mecz nie należał do łatwych. Bayern  pokonał Lyon 3:0, ale nie odbyło się to bez problemów. Choć nie był to najlepszy mecz w karierze Roberta Lewandowskiego, to według statystyk portalu Polak był najlepszym zawodnikiem spotkania.

Gol, asysta, trzy celne strzały, 88% skuteczności podań, dwa udane dryblingi, 57 kontaktów z piłką, dwa kluczowe podania, sześć wygranych pojedynków - tak przedstawiają się  statystyki kapitana reprezentacji Polski. W klasyfikacji portalu uzyskał on 8,9 w dziesięciopunktowej skali.

Choć ta ocena powstaje  na podstawie matematycznych algorytmów i sposób wyliczeń podlega często krytyce to nie zmienia faktu, że gol Lewandowskiego jest wynikiem jego dobrej formy.

Ten sezon jest udany dla "Lewego" W 9 meczach strzelił 15 goli i miał pięć asyst, a  średnia ocen jego dokonań na Whoscored wynosi 9,29. Przypomnijmy, że to najlepszy wynik wśród wszystkich piłkarzy tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Zbliżone noty otrzymywali tylko Neymar (8,47) i Leo Messi (8,37).

Źródło: onet.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze