Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bartłomiej Biskup: Politycy PO są znani z lekceważącego stosunku do wyborców i to jest przyczyna porażki tej formacji

A.N 16:08 4 października 2019
Telewizja Republika
Gościem redaktora Adriana Stankowskiego w programie Telewizji Republika „Republika po południu” był dr Bartłomiej Biskup, politolog, specjalista ds. marketingu politycznego z Uniwersytetu Warszawskiego.

– Taśmy Neumanna potwierdzają to, co wiemy już z taśm z „Sowy i Przyjaciół”. Platforma Obywatelska lekceważy wyborców. Słowa Neumanna potwierdzają wiarę tego środowiska w polityczną otoczkę wymiaru sprawiedliwości - jeśli Prawo i Sprawiedliwość dokonuje zmian w sądownictwie, to będziemy bronić takich osób bez względu na to, czy są winni, czy nie – komentuje Biskup.

Według politologa opublikowane nagrania nie będą mieć dużego wpływu na wynik wyborów:

– Taśmy Neumanna nie będą mieć znaczącego wpływu na wynik wyborów, mogą jedynie zdemobilizować część elektoratu PO – powiedział gość Telewizji Republika.

 Bartłomiej Biskup odniósł się także do najnowszego Sondażu Instytutu Badań Pollster przeprowadzonego dla Super Expressu:

 – Pytanie brzmi, czy PiS będzie miało większość. Im niższa frekwencja, tym są na to większe szanse. Dotychczas wyższa frekwencja była niekorzystna dla partii prawicowych, ale tym razem jest inaczej – podkreślił Biskup. 

Na pytanie Adriana Stankowskiego, czy przed wyborami, możemy spodziewać się dużych zmian odpowiedział:

– Pojedyncze procenty sondażowe na pewno mogą się zmieniać, ale nie będą to nie będą to już zmiany znaczące.

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze