Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Barbara Bush, była Pierwsza Dama USA, jest poważnie chora, ale sprzeciwia się pobytowi w szpitalu

M.N. 17:41 16 kwietnia 2018
fot. Robert D. Martinez
Barbara Bush jest najstarszą z żyjących Pierwszych Dam USA – jest żoną 41. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki, George’a Busha i zarazem matką 43. prezydenta US, George’a W. Busha.

Z powodu przewlekłej obturacyjnej choroby płuc i zaistonowej niewydolności serca Barbara Bush niedawno przebywała w szpitalu, jednak po serii hospitalizacji postanowiła tam nie wracać. Woli pozostać w domu, wśród najbliższych i otoczona ich opieką. Rodzina, która pełna oddania opiekuje się byłą Pierwszą Damą, otrzymuje wiele wiadomości zapewniających o modlitwie za zdrowie Barbary Bush.

Nikki Haley, amerykańska ambasador przy ONZ ,napisała na Twitterze: „Modlitwy idą do góry za kobietę wielkiej wiary, siły i niezachwianej miłości do Ameryki. Nasz kraj jest lepszy dzięki byłej Pierwszej Damie – Pani Barbarze Bush.”

Była Pierwsza Dama w Stanach jest bardzo popularna. Założyła na Florydzie fundację (Foundation for Family Literacy) zwalczającą wtórny analfabetyzm, działała także w organizacjach walczących z białaczką.

TUTAJ WIĘCEJ INFORMACJI!

Źródło: swiato-podglad.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze