Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Barbara Borys-Damięcka nie zaprosiła Antoniego Macierewicza i teraz przeprasza!

sm 13:23 7 listopada 2019
Brak zaproszenia na pierwsze posiedzenie Senatu dla marszałka seniora Sejmu Antoniego Macierewicza (PiS) to skutek tego, że zostałam wprowadzona w błąd; ta pomyłka została już naprawiona, a zaproszenie - wysłane - powiedziała marszałek senior X kadencji Senatu Barbara Borys-Damięcka (KO).

Borys-Damięcka odniosła się w ten sposób do czwartkowego wpisu Karczewskiego na Twitterze. "Już widać zadymę na horyzoncie. Marszałek Senior Barbara Borys-Damięcka skreśliła z listy gości tradycyjnie zapraszanego na 1. posiedzenie Marszałka Seniora Sejmu, a na sekretarzy wyznaczyła starszych senatorów, podczas gdy regulamin mówi, że wybiera się ich spośród najmłodszych" - napisał Karczewski.

 

Pierwsze posiedzenie Sejmu odbędzie się 12 listopada o godz. 12, a Senatu - 12 listopada o godz. 16. Prezydent Andrzej Duda zdecydował, że marszałkiem seniorem Sejmu będzie Antoni Macierewicz (PiS), a marszałkiem seniorem Senatu Barbara Borys-Damięcka (KO). Jak poinformowało PAP Centrum Informacyjne Senatu, na polecenie marszałek senior została wysłana informacja do trzech senatorów, iż powoła ich ona na sekretarzy w trakcie pierwszego posiedzenia Senatu; są to senatorowie: Aleksander Szwed (PiS), Artur Dunin (KO) i Jerzy Wcisła (KO).

Źródło: Centrum Prasowe PAP

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze