Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bąkiewicz: obecnie toczy się wyraźna walka z neomarksizmem

ASy 20:54 19 sierpnia 2020
Dorota Kania i Robert BąkiewiczTV Republika
W części drugiej programu Doroty Kani "Dziennikarski poker" wystąpił Robert Bąkiewicz, szef marszu niepodległości.

Bąkiewicz zauważył, że nic nie wskazuje na to, by marsz niepodległości miał się nie odbyć 11 listopada. Zaznaczył jednak, że z pewnością „Rafał Trzaskowski będzie starał się to utrudniać”.

- Zrobimy wszystko, by ten marsz się odbył – powiedział szef marszu.

Bąkiewicz powiedział także, że obecnie on i społeczność marszu niepodległości starają się działać społecznie, jednak mniej pod kątem politycznym.

- Polska jest w trudnym momencie zmian obyczajowo-kulturowych. Toczy się walka z neomarksizmem, to teraz kwestie najważniejsze dla polskiego patrioty.

Szef marszu niepodległości zauważył, że środowisko LGBT mówi ostatnio o tym, że „Polska powinna ratyfikować konwencję stambulską – liberałowie chcą, by konwencja została, by Michał Sz. Mówił, że jest kobietą”.

-Ci ludzie mówią otwarcie, że będą wykorzystywać agresję i siłę by rewolucja zaistniała, my się oczywiście temu nie poddamy. Ostatnio w wywiadzie z partnerką Michała Sz. Przeczytałem, żeLGBT jest nastawione na rewolucję.

Gospodyni zapytała na koniec, czy uda się ową rewolucję zatrzymać. Gość programu odpowiedział, że środowisko marszu ma struktury na terenie całej Polski, rozbudowują je i przygotowują system nacisku, by konwencja stambulska została wypowiedziana.

Na koniec Robert Bąkiewicz odniósł się do ustawy o repolonizacji mediów:

- Polacy muszą mieć realny wpływ na to co pojawia się w mediach, polskie media muszą być w polskich rękach.

 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze