Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Awaria "Czajki" efektem sabotażu? Suski:Trzaskowski próbuje uciekać w niepoczytalność

JJ 12:36 3 września 2020
Wiceszef klubu PiS Marek SuskiTV Republika
Trzaskowski próbuje stosować „metodę ucieczki w pomroczność jasną czy ciemną” - w taki sposób poseł Marek Suski, wiceprzewodniczący klubu Prawa i Sprawiedliwości odniósł się do wypowiedzi prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego na temat kolejnej już awarii stołecznej oczyszczalni ścieków „Czajka”.

Surowej ocenie Suski poddał Trzaskowskiego w programie „Jedziemy” na antenie TVP Info. Zdaniem polityka PiS, kolejna awaria „Czajki” jest efektem zaniedbań stołecznych władz, zwłaszcza prezydenta Rafała Trzaskowskiego.

– Gdyby prezydent znowu pojechał w Polskę i zdalnie zarządzał kryzysem, jaki jest w Warszawie, to byłaby jakaś paranoja – ocenił poseł Marek Suski, komentując w ten sposób zapowiedź włodarza Warszawy, który 5 września w Gdańsku zamierza zainaugurować działalność swojego ruchu Nowa Solidarność. 

Wiceprzewodniczący klubu PiS odniósł się również do podejrzeń, że awaria oczyszczalni może być skutkiem sabotażu. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji chce, aby również ta ewentualność została sprawdzona i złożyło w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. Zdaniem Marka Suskiego jest to „metoda ucieczki w pomroczność jasną czy ciemną” ze strony prezydenta stolicy.

– Ostateczna obrona, gdyby doszło do procesu sądowego, żeby uciec w niepoczytalność – skwitował poseł PiS.

Przypomnijmy, że w czasach, gdy Prawo i Sprawiedliwość było w opozycji, niemal wszystko, co mówili politycy tej partii na temat działań ówczesnego rządu PO-PSL było przez jego zwolenników i członków wyśmiewane jako "teoria spiskowa". Dziś, jak widać, PO chętnie tworzy własne teorie spiskowe. 

 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze