Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

ATP Finals: Bezbłędni Kubot i Lindstedt wciąz bez porażki

jp 15:13 14 listopada 2014
wikipedia/ si.robi/ CC BY-SA 2.0
Łukasz Kubot i szwedzki tenisista Robert Lindstedt pokonali w Londynie holendersko-rumuński debel Jean-Julien Rojer, HoriaTecau 6:3,7:6 (7-4) w kończącym sezon turnieju masters ATP World Tour Finals. Dało im to awans do półfinału z pierwszego miejsca w grupie.

Grający z numerem ósmym w Londynie Kubot i Lindstedt efektownie przeszli przez pierwszą fazę rywalizacji w kończącej sezon imprezie masters. Na otwarcie triumfatorzy tegorocznego Australian Open wypunktowali słynnych amerykańskich bliźniaków Boba i Mike'a Bryanów (1.), a następnie pokonali Austriaka Aleksandra Peyę i Brazylijczyka Bruno Soaresa (3.).

Polsko-szwedzki duet już po drugim zwycięstwie w grupie A był pewny miejsca w najlepszej czwórce ATP World Tour Finals. Piątkowa wygrana zagwarantowała im pierwszą lokatę w tabeli. W związku z tym w sobotnim półfinale zmierzą się z Chorwatem Ivanem Dodigiem i Brazylijczykiem Marcelo Melo (7.), drugim deblem z grupy B.

Kubot i Lindstedt pierwszy raz wspólnie uczestniczą w kończącej sezon imprezie masters. Obaj wcześniej dwukrotnie rywalizowali w niej z innymi partnerami. Lubinianin, z Austriakiem Oliverem Marachem, wystąpił w latach 2009-10, a Lindstedt - razem z Tecau - w 2011 i 2012 roku. Żadnemu z nich nie udało się wówczas dotrzeć do półfinału.

Wynik meczu grupy A w grze podwójnej:

Łukasz Kubot, Robert Lindstedt (Polska, Szwecja, 8) - Jean-Julien Rojer, Horia Tecau (Holandia, Rumunia, 5)

6:3, 7:6 (7-4).

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.174/1) - PRZEMYSŁ POGARDY W POLSCE I KTO GO URUCHOMIŁ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze