Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Atak w szwajcarskim pociągu. Napastnik podpalił i zaatakował nożem pasażerów

kg 18:40 13 sierpnia 2016
Twitter@AnthoGonzalez56
Sześć osób zostało rannych, po tym jak uzbrojony w nóż i łatwopalną substancję 27-letni mężczyzna zaatakował pasażerów jednego ze szwajcarskich pociągów. Do zdarzenia doszło w miejscowości Salez na wschodzie kraju, niedaleko granicy z Liechtensteinem.

Z pierwszych informacji wynika, że napastnik oblał pasażerów łatwopalną substancją, a następnie ją podpalił. Ponadto zadał im również rany nożem. W wyniku ataku sześć osób zostało rannych, w tym 6-letnie dziecko. Wszyscy zostali odwiezieni z ranami kłutymi oraz poparzeniami do pobliskich szpitali. Wiadomo już, że oprócz dziecka poszkodowani zostali 17-latka i 17-latek, dwie kobiety w wieku 34 i 43 lat oraz 50-letni mężczyzna.

Sprawcą ataku jest 27-letni Szwajcar, który również odniósł obrażenia. Do zdarzenia doszło, gdy pociąg dojeżdżał na stację w Salez, pomiędzy miastami Buchs i Altstatten w kantonie St. Gallen. Skład pociągu należał do szwajcarskiego przewoźnika Sudostbahn. Wiadomo już, że uszkodzenia pociągu wynoszą około 100 tys. franków szwajcarskich. Na razie nieznane są motywy ataku.

Źródło: bbc.co.uk, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze