Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Atak szaleńca! Policjanci zastrzelili napastnika, który rzucił się na nich z siekierą

AS 12:20 2 listopada 2019
pixabay
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w australijskim mieście Erina w stanie Nowa Południowa Walia. Mężczyzna z siekierą próbował zaatakować interweniujących policjantów. Zginął.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem. Policja została wezwana w sprawie awantury sąsiedzkiej. Na miejsce zdarzenia przybyło dwóch funkcjonariuszy. Próbowali oni wejść do jednego z domów, w którym dodatkowo paliło się.

Na ich drodze stanął mężczyzna z siekierą. Zachowywał się niebezpiecznie. Policjanci oddali w jego kierunku trzy strzały, dwa okazaly się celne. Agresor zmarł na miejscu. 


Zastępca komisarza lokalnej policji Max Mitchell poinformował, że 45-latek, do którego domu wezwano patrol, miał bogatą kartotekę kryminalną. Był podejrzany o przestępstwa narkotykowe, miał też problemy natury psychicznej. – Mogę sobie tylko wyobrazić, co czuli, gdy przyszli do tego domu, by pomóc mieszkańcom, a musieli zmierzyć się z osobą z siekierą przyjmującą wrogą pozycję. Nie mieli wyboru, musieli w ten sposób wkroczyć do akcji – powiedział. 

Źródło: NEWS.COM.AU

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze