Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Atak na wolontariusza zbierającego podpisy dla Andrzeja Dudy. Policja opublikowała nagranie! ZOBACZ

M.N. 13:37 4 marca 2020
Twitter
Funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji zatrzymali mężczyznę, który w sobotę zaatakował wolontariusza zbierającego podpisy poparcia w wyborach prezydenckich w pobliżu ronda Wiatraczna.

Oficer prasowa Komendy Rejonowej Policji na Pradze asp. Katarzyna Puszczyk poinformowała, że informacje o sprawcy ustalono na podstawie nagrań z monitoringu ulicznego. Mężczyzna został zatrzymany dzisiaj przez funkcjonariuszy z Komendy Stołecznej Policji.

Do ataku na wolontariusza zbierającego podpisy poparcia w wyborach prezydenckich pod kandydaturą Andrzeja Dudy doszło w sobotę około godz. 9:30 w pobliżu ronda Wiatraczna. Z informacji, jakie przekazała Komenda Stołeczna Policji, wynika, że wolontariusz miał być najpierw wyzywany, po czym napastnik oddalił się na kilkanaście minut.

"Gdy wrócił na głowie, miał już kominiarkę i miał zaatakować fizycznie, kopiąc tego mężczyznę. Napastnika spłoszyli przechodnie, którzy zareagowali, widząc zajście"  - przekazał w sobotę nadkom. Jarosław Florczak z wydziału komunikacji społecznej Komendy Stołecznej Policji.

Źródło: PAP, Twitter

Wczytuję ocenę...
TAGI: policja, atak


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze