Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Atak na policjantki w Belgii. Prokuratura: Napastnik był prawdopodobnie inspirowany przez terrorystów

kg 16:04 7 sierpnia 2016
TWITTER/@ANONPRESS
Belgijska prokuratura poinformowała, że napastnikiem, który zaatakował wczoraj maczetą w Charleroi dwie policjantki był 33-letni Algierczyk z kryminalną przeszłością. Według śledczych mężczyzna mógł być inspirowany przez terrorystów. Z kolei tzw. Państwo Islamskie wzięło już na siebie odpowiedzialność za atak, o czym poinformowała powiązana z dżihadystami agencja Amaq.

Przypomnijmy, że wczoraj w belgijskim mieście Charleroi napastnik z maczetą ranił dwie policjantki. Lokalne media podają, że podczas ataku mężczyzna krzyczał "Allahu Akbar". Został postrzelony przez trzeciego funkcjonariusza. Napastnik został postrzelony i w ciężkim stanie przewieziony do szpitala. Zmarł z powodu odniesionych obrażeń. Śledztwo w sprawie wszczęła już prokuratura. CZYTAJ WIĘCEJ

Dziś premier Belgii Charles Michel powiedział, że prokuratura federalna wszczęła śledztwo w sprawie usiłowania morderstwa na tle terrorystycznym. Po kilku godzinach śledczy ogłosili na konferencji, że napastnikiem był 33-letni Algierczyk z kryminalną przeszłością.

 

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze