Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Atak na Moście Londyńskim. Napastnik został zabity

K.B. 18:29 29 listopada 2019
Atak terrorystyczny na Moście Londyńskim w Wielkiej Brytanii. Napastnik wyjął nóż i zaczął nim atakować przechodniów. - Mężczyzna został przez nas zastrzelony - przekazał Neil Basu ze Scotland Yardu. Mimo to policja nadal zaleca unikanie mostu.

Okolica jest cały czas otoczona przez policję. - Tak jak można było się tego spodziewać ze względu na charakter tego zdarzenia, policja odpowiedziała w sposób jakby to było związane z terroryzmem. Teraz jest to w stanie potwierdzić: był to incydent terrorystyczny - dodał Basu.

Rzecznik nie chciał udzielać dodatkowych informacji o ewentualnych poszkodowanych w piątkowym ataku. Jednak w brytyjskich mediach krążą informacje o co najmniej 5 poszkodowanych osobach.

We wcześniejszych doniesieniach z Londynu wynikało, że napastnik miał być ubrany w kamizelkę z materiałami wybuchowymi. - Urządzenie przypięte do klatki piersiowej napastnika było atrapą. Mimo to, funkcjonariusze nadal przeszukują okolicę, aby upewnić się, że nie ma żadnego zagrożenia dla społeczeństwa - stwierdził Basu.

Podczas akcji policji Downing Street 10 był cały czas informowany o postępach. "Chcę podziękować służbom ratunkowym i mieszkańcom za ich ogromną odwagę w reakcji na atak terrorystyczny na London Bridge" - napisał premier Boris Johnson na Twitterze. "To był przerażający incydent. Teraz wszystkie moje myśli kierują się w stronę ofiar i ich rodzin" - dodał były burmistrz Londynu.

Źródło: wp.pl, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze