Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Atak na Magdalenę Ogórek: Policja zidentyfikowała ośmiu napastników

AS 20:52 3 lutego 2019
Telewizja Republika
Po wczorajszym ataku na dziennikarkę Magdalenę Ogórek, policja zidentyfikowała osiem osób, tożsamość pozostałych jest ustalana.

Starszy aspirant Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji powiedział IAR, że trzem osobom doręczono wezwanie do stawienia się w jednostce policji. Pozostałych osób nie było w miejscu ich zamieszkania. Z tych osób, z którymi policjanci się skontaktowali, jedna poinformowała, że będzie mogła stawić się na przesłuchanie w późniejszym terminie. Pozostałe osoby nie kontaktowały się z jednostką policji i nie zgłosiły się do niej.

Wcześniej Komenda Stołeczna Policji informowała, że wzywa na 19.00 na przesłuchania pierwsze osoby, uczestniczące w zdarzeniu. Zapowiadała też, że w stosunku do osób, które nie zgłoszą się na wezwanie, podjęte będą dalsze kroki przewidziane prawem.

Policja nadal zbiera materiały dowodowe w sprawie ataku na dziennikarkę Magdalenę Ogórek. Wczoraj wieczorem grupa kilkunastu osób próbowała uniemożliwić jej wyjazd sprzed gmachu Telewizji Polskiej przy placu Powstańców Warszawy.  

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze