Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Atak na Macierewicza nie ustaje! A prawda jest taka, że minister MON po prostu zmienia pozytywnie polską armię!

sm 11:19 28 grudnia 2017
TVN, "Gazeta Wyborcza", onety i inne media opłacane z zagranicy dzień w dzień atakują ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza. Za co ? Drażni ich to, że to jeden z najbardziej efektywnych polityków i ministrów w Polsce. Jego reforma armii przynosi konkretne, pozytywne zmiany. A to nie podoba się tym, którzy chcą Polski bez mocnego i skutecznego wojska.

TVN podnieca się wydumanym sondażem na temat dymisji Antoniego Macierewicza. Na swych stronach internetowych, telewizji pokazują, że Polacy zdecydowanie chcą dymisji Macierewicza (ma być ich 60 proc. ????)

Pseudo-dziennikarze prześcigają się w tworzeniu bzdurnych analiz mających na celu pokazywanie, jak to w polskiej armii źle, niedobrze, brak modernizacji, itp. A fakty są totalnie inne, o czym świadczy np. strona MON na której znajdują się (czarno na białym) informacje o rozwoju polskiego wojska, modernizacji, planów etc. 

Kiedy nominowano nowego Premiera Mateusza Morawieckiego, od razu pojawiła się informacja, że ma on zdymisjonować Antoniego Macierewicza. W sukurs tym plotkom przychodziły niektóre portale mieniące się prawicowymi. Macierewicz nie został zdymisjonowany, jego jeden z najbliższych współpracowników Michał Dworczyk został szefem Kancelarii Premiera Morawieckiego. Mówienie że 60 proc. Polaków chce dymisji jednego z najskuteczniejszych ministrów rządu PiS to jakiś absurd. 

 Dziś do tych absurdalnych tez odniósł się Bartosz Kownacki,  wiceszef MON, który powiedział: "Jestem przekonany że nie będzie dochodziło do żadnych zmian w najbliższym czasie (...) Ponieważ zarówno ministrowi jak i prezydentowi zależy na bezpieczeństwie państwa polskiego, rozwoju polskiej armii to jestem pewny, że także tutaj dialog i wspólny język się znajdzie i będziemy wspólnie kierowali tą armią". 

I dodał: "Na szczęście to nie sondaże decydują o tym, czy jest dany minister, czy danego ministra nie ma, tylko efekt wyboru i tego jak jest oceniany merytorycznie. Mam wrażenie, że duża część tych ocen jest wynikiem pewnego złego PR-u, w świetle którego próbuje się przedstawić ministra Macierewicza - stwierdził Kownacki. Zaznaczył, że - w jego opinii - Macierewicz jest najlepszym ministrem obrony od 25 lat.". 

Niech zamilkną ci, którzy chcą Polski bezbronnej i prowadzonej na smyczy przez wschód czy zachód! 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze