Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Arnold Schwarzenegger ewakuowany! Ogień dotarł do Los Angeles!

K.B 8:02 29 października 2019
twitter/@LACoFireAirOps
Z powodu pożaru, który rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie ewakuowano dziesiątki tysięcy osób. Wśród nich jest m.in. koszykarski gwiazdor LeBron James oraz aktor Arnold Schwarzenegger.

Ogień w Los Angeles wybuchł nad ranem w pobliżu muzeum sztuki Getty. Żywioł szybko się rozprzestrzenił na pobliskie wzgórza. Z powodu pożaru w okolicach metropolii ewakuowano dziesiątki tysięcy osób. Wśród nich znaleźli się celebryci, w tym LeBron James i Arnold Schwarzenegger. Obaj wraz z rodzinami przebywają w bezpiecznych miejscach.

"Los Angeles Times" informuje o pięciu spalonych domach, zaznaczając, że liczba ta prawdopodobnie wzrośnie.

W okolicach pożaru zamknięto drogi. Na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles (UCLA) odwołano zajęcia. Na podobne kroki zdecydowano się w przypadku kilkunastu szkół niższego szczebla.

Ogień spowodował pogorszenie powietrza w Los Angeles. Wielu mieszkańców Miasta Aniołów uskarża się na problemy z oddychaniem.

Gubernator stanu Kalifornia Gavin Newsom ogłosił w niedzielę stan wyjątkowy w związku z pożarami, które z powodu silnych wiatrów od kilku dni bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Największe z nich trawią tereny na północ od San Francisco. Łącznie w całym stanie ewakuowano ponad 200 tys. osób.

Źródło: PR24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze