Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Arkadiusz Milik na liście życzeń Tureckiego klubu

rk 15:09 7 stycznia 2016
facebook.pl/arekmilik99
Arkadiusz Milik znalazł się na liście transferowej Galatasaray Stambuł. Turecki klub obecnie znajduję się na trzeciej pozycji w lidze. W walce o mistrzostwo kraju ma pomóc właśnie 21-letni napastnik Reprezentacji Polski oraz Ajaxu Amsterdam.

Włodarze najbogatszego klubu w południowo-wschodnim rejonie Europy, rozglądają się za skutecznym napastnikiem. Do tej roli ma idealnie pasować Arkadiusz Milik, które największe wrażenie na władzach klubu zrobił podczas spotkania Ajaxu Amsterdam z Fenerbache Stambuł. Polak niby nie zdobył w tym meczu bramki, ale przykuł uwagę znakomitym stylem gry jaki zaprezentował.

Obecnie w Galatasaray napastnikami są Lukas Podolski który rozczarowuje skutecznością, oraz Burak Yilmaz który zmaga się problemami zdrowotnymi. Lekarstwem ma być właśnie transfer Milika. Za Polakiem stoją liczby, obecnie w sezonie Holenderskiej Eredevisie ma na swoim koncie osiem goli i siedem asyst.

Polski napastnik wyceniany jest na 6,5 mln Euro. Władze Tureckiego klubu prawdopodobnie złożą ofertę opierającą się na 7 mln Euro za transfer, oraz dwukrotnie większymi zarobkami niż w obecnym klubie. Kontrakt Arkadiusza Milika z Ajaksem Amsterdam wygasa dopiero po zakończeniu sezonu w 2019 roku.

Źródło:

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze