Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Antydemokraci z Obywateli RP blokują kolejny, pokojowy marsz

kos 17:53 15 sierpnia 2017
twitter @MateuszPlawski
W Warszawie trwa III Marsz Zwycięstwa Rzeczypospolitej. Niestety pokojowe celebrowanie zwycięstwa orężu Wojska Polskiego nie podoba się awanturnikom z organizacji Obywatele RP i Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

Marsz organizowany jest m.in. przez Młodzież Wszechpolską. Co dziwne, uczestnicy kontrmanifestacji krzyczą m.in. „precz z faszyzmem” i „Warszawa wolna od faszystów”. Czy lewicujący awanturnicy nie rozumieją, że swoboda do manifestowania jest jedną z cech wolnego państwa i społeczeństwa?

Policjanci przez megafony apelowali, żeby umożliwić przejście „legalnie zarejestrowanego marszu”, niestety to nie podziałało i Obywatele RP postanowili blokować marsz siadając na jezdni. Do akcji wkroczyła policja, która usuwała antydemokratów.

Organizatorzy informowali przed marszem. – Już 15 sierpnia spotkajmy się w Warszawie, aby przejść w III Marszu Zwycięstwa Rzeczypospolitej! W ten sposób chcemy oddać hołd wybitnemu pokoleniu Polaków, które odzyskało dla Polski niepodległość i umiało ją niedługo potem obronić przed bolszewickim, barbarzyńskim najazdem. Zapraszamy serdecznie wszystkich, niezależnie od sympatii politycznych - jest to święto tych, którym bliska jest idea niepodległego i suwerennego Państwa Polskiego. Spotykamy się 15 sierpnia pod Muzeum Wojska Polskiego o godz. 16:00 skąd udamy się pod Grób Nieznanego Żołnierza gdzie będą miały miejsce okolicznościowe przemówienia oraz złożenie wieńców. 

Źródło: twitter / wp.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze