Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Antoni Macierewicz : W żadnym wypadku nie mam zamiaru atakować obecnych właścicieli TVN

RO 9:15 14 lipca 2020
Wikimedia Commons
- W żadnym wypadku nie mam zamiaru atakować obecnych właścicieli TVN. Twierdzę, że obsada, publicystyka tej stacji, bazuje na osobach, które promują ludzi z dawnych służb specjalnych i ma to związek ze sposobem powstania i finansowania tej stacji - powiedział Antoni Macierewicz na antenie PR24 odnosząc się do TT wpisu Georgette Mosbacher ambasador USA w Polsce.

Redaktor Dorota Kania na antenie Polskiego Radia rozmawiała z marszałkiem Antonim Macierewiczem. Rozmowa dotyczyła postu na Twitterze, w którym Macierewicz skrytykował telewizję TVN.

-Telewizja TVN odgrywa w Polsce bardzo dużą rolę. Jest to związane także z genezą tej telewizji. Ma ona bowiem ścisłe związki ze służbami specjalnymi – mówi Macierewicz.

-Ilość kłamstw, które TVN wypowiedział w sprawie Smoleńska przerasta jakiekolwiek dopuszczalne granice. Geneza związana ze służbami specjalnymi ma olbrzymie znaczenie i warto o niej pamiętać, gdy mówi się o TVN. Bronienie ich kłamstw wydaje się bardzo dziwne. Publicystyka wyżej wymienionej stacji bazuje na promowaniu ludzi z dawnych służb specjalnych – dodaje.

W czasie kampanii wyborczej zwłaszcza w drugiej turze doszło do skandalicznych ataków ze strony dziennika ,,Fakt’’. Doszło tam do bardzo skandalicznego ataku na pana Prezydenta Dudę. Wtedy rozgorzała dyskusja o ustawie dekoncentracyjnej.

- Ustawa jest zjawiskiem całkowicie naturalnym. Mam nadzieję, że taka ustawa zostanie w Polsce wprowadzona. Czasami jest takie wrażenie, że polskie życie społeczne jest medialnie zdominowane z perspektywy słabo znającej polskie warunki i nastawionej na bardzo brutalne atakowanie działalności rządów, które zmierzają do poprawy sytuacji Polaków – podkreśla Antoni Macierewicz.

 

Z całej Europy płyną gratulację dla prezydenta Andrzeja Dudy po zwycięstwie. Pogratulował również prezydent Stanów Zjednoczonych – Donald Trump. Czy współpraca Polski ze Stanami Zjednoczonymi będzie kontynuowana?

- Ostatnie wypowiedzi prezydenta traktuję jako wzmocnienie tych związków i wzmocnienia obecności Stanów Zjednoczonych – odpowiedział Macierewicz.

Źródło: polskieradio24, portal TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze