Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Antoni Macierewicz publikuje film z ustaleniami Komisji Smoleńskiej. "Sejm poznał prawdziwy przebieg największej tragedii jaka spadła na Polskę po 1945" (WIDEO)

A.N. 11:17 31 lipca 2020
Wikimedia
Wnioski podkomisji w formie materiału filmowego zostały zaprezentowane podczas czwartkowego posiedzenia sejmowej komisji obrony narodowej, zwołanego na wniosek posłów Koalicji Obywatelskiej. Główna teza przedstawionego w czwartek sprawozdania z prac podkomisji ds. ponownego zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej to dwa wybuchy, do których miało dojść na lewym skrzydle oraz w centropłacie tupolewa.

Jak podano w materiale na szczątkach samolotu znaleziono ślady trotylu, heksogenu i pentrytu. Według członków podkomisji o tym, że w tupolewie doszło do eksplozji, świadczą - z jednej strony charakter zniszczeń samolotu i rozrzucenie jego fragmentów, z drugiej - obrażenia ofiar.

 

Sejm poznał prawdziwy przebieg największej tragedii jaka spadła na Polskę po 1945 r., w tym przekrój symulacji na bazie wnikliwych badań naukowych z ośrodków w Polsce, USA i innych państw NATO. Podziękowania dla zaangażowanych w dążenie do prawdy. – napisał na Twitterze Antoni Macierewicz. Opublikował także materiał filmowy z ustaleniami Komisji.

Materiał filmowy prezentujący ustalenia dostępny poniżej: 

 

 

 

 

Źródło: Twitter/PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze