Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Antoni Macierewicz na Zjeździe Klubów GP: Polska reprezentacja, lecącą do Smoleńska, tragicznie zmarła w wyniku eksplozji!

am 20:47 16 czerwca 2018
Telewizja Republika
Wciąż trwa XIII Zjazd Klubów "Gazety Polskiej". Wyjątkowym gościem panelu jest były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Podczas swojego wystąpienia podkreślił rolę Klubów "Gazety Polskiej", dzięki którym świat dowiedział się o przełomowym odkryciu podkomisji smoleńskiej.

– Chciałbym zacząć od podziękowań całemu środowisku, wielkiemu potencjałowi polskiemu, który odegrał kluczową rolę w wygranej Dobrej Zmiany oraz w tym, że katastrofa smoleńska nie została zapomniana. Gdy dwa miesiące temu zbojkotowano prezentację raportu, którego istotą było wskazanie dlaczego i jak zginęli nasi przywódcy – rozpoczął bez ogródek były minister obrony narodowej.

– Istotą prac tej komisji nie była analiza trajektorii lotu, brzozy czy czegokolwiek innego, w istocie mało ważnego. Chodziło nam o wyjaśnienie przyczyn śmierci naszych liderów. Dziś mogę to powiedzieć, biorąc na siebie całą odpowiedzialność: Polska reprezentacja, lecącą do Smoleńska, tragicznie zmarła w wyniku eksplozji! – emocjonalnie wygłosił Antoni Macierewicz, co spotkało się w z wielkim entuzjazmem wśród obecny na Zjeździe Klubów GP.

 – Wstyd żeby na całym świecie była informacja o tym przełomowym odkryciu, a w Polsce o tym milczano! Kieruję to do konkretnego pana, któremu życzę, aby zmienił swe postępowanie! – sugerował polityk wskazując bierność Telewizji Polskiej w okresie publikacji raportu technicznego komisji podsmoleńskiej.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze