Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Antoni Macierewicz laureatem w kategorii ''Osobowość roku'': Nie ma niepodległości bez Republiki!

AS 20:10 5 czerwca 2018
Telewizja Republika
Nagrodę w kategorii ,,Osobowość roku'' przyznaną przez widzów w głosowaniu esemesowym otrzymał Antoni Macierewicz! - ,, Dziękuję wam, widzowie Telewizji Republika za to wielkie wyróznienie oraz za to, że jesteście słusznie nazywani twardym elektoratem Prawa i Sprawiedliwości. Powiem więcej, twardym elektoratem polskiej niepodległośc. Bądźcie nim! Za tę nagrodę twardego leketoratu dziękuję i obiecuje być mu wierny.

– Wybierając laureatów nagród w poszczególnych kategoriach postanowiliśmy, że jedna z nich zostanie wybrana przez was, telewidzów Republiki. Za pomocą głosowania poprzez SMS wybieraliście pomiędzy prezydentem Andrzejem Dudą a szefem podkomisji smoleńskiej Antonim Macierewiczem. Wasz wybór był jednoznaczny: nagrodę widzów Telewizji Republika otrzymuje Antoni Macierewicz, który otrzymał 89 procent głosów - zapowiedziała Dorota Kania. 

– Są rzeczy i miejsca w których prawda jest świętością. I taką świętosćią jest prawda o komunizmie oraz o tym co się stało w smoleńsku - dodał Tomasz Sakiewicz. 

– To 5-lecie Republiki, które odbywa się nie  w stulecie niepodległości Polski ale w stulecie odzyskania niepodlegołosci - podkreślił Antoni Macierewicz. 

 – To wielki rok, tak wielki, jak wielkie jest nasze szczęscie, jak nasze pokolenie, która ma to szczegśćie życ w czasach tej 100 rocznicy i ma szansę Polske, jako kraj silny, niezależny odbudowywać - powiedział były minister. 

– To wielkie wyzwanie, wielki obowiązek, ale przede wszystkim wielkie szczęscie. Ja wychowany na tym, na czym wszyscy Polacy byli wychowani - ,,Ogniem i mieczem'', ,,Panu Tadeuszu'', Słowackim, na wielkich polskich wieszczach. Zawsze marzyłem, że będę mógł podjąć walkę o odzyskanie przez polskę niepodległośći i to się stalo - wspominał polityk. 

– Jest też naszym udziałem drugie wielkie marzenie Polaków, marzenie o prawdzie w życiu publicznym. Nie było większego upokorzenia przez lata komunizmu, ale może jeszcze większym kłamstwem były kłamstwa postkounizmu, te obrzydliwe, obślizgłe, które wślizgiwało się we wrażenie niepodległości - powiedział Antoni Macierewicz. 

– To rzeczywiście byl wielki festiwal zakłamania, który musieliśmy przeżywac po roku 89. Niby była niepodległość, ale jest do rozstrzygnięcia, czy więcej tam było fałszu, czy więcej tam było niepodległości.

–Nie ma niepodległości bez Republiki! Bo nie ma niepodległośći bez Telewizji Republika, nie ma niepodległości bez tego, co Telewizja Republika ma za swój symbol - odbudowę Republiki. Odbudowa państwa, które nie będzie tworem jednego pokolenia. 

– Mówię to dziękując wam, widzowie Telewizji Republika za to wielkie wyróznienie oraz za to, że jesteście słusznie nazywani twardym elektoratem Prawa i Sprawiedliwości. Powiem więcej, twardym elektoratem polskiej niepodległośc. Bądźcie nim! Za tę nagrodę twardego leketoratu dziękuję i obiecuje być mu wierny.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze