Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Antoni Macierewicz dobitnie pokazuje skąd się wziął fenomen rządów Prawa i Sprawiedliwości!

pmb 14:30 9 września 2018
Antoni Macierewicz/Fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska
– Od trzech lat systematycznie wzrasta popularność Prawa i Sprawiedliwości. Jest to fenomen, który nie miał miejsca dotychczas ani w innych krajach zachodnich, ani nawet w Polsce, przynajmniej od 70 lat – powiedział b. minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, który wziął udział w spotkaniu z członkami Klubów Gazety Polskiej.

– Mamy do czynienia z zupełnie absurdalną sytuacją. Od trzech lat systematycznie wzrasta popularność Prawa i Sprawiedliwości. Jest to fenomen, który nie miał miejsca dotychczas ani w innych krajach zachodnich, ani nawet w Polsce, przynajmniej od 70 lat. Mianowicie formacja, która uzyskała władzę z bardzo niewielką przewagą, od tego momentu rośnie systematycznie w popularności – mówił były szef MON.

– Systematycznie wzrasta powszechność tej agresji medialnej przeciwko nam. Gdyby ktoś chciał oceniać popularność i wiarygodność PiS po przeglądzie mediów, zwłaszcza tzw.  głównego nurtu, doszedłby do wniosku, że dzieją się w Polsce wyłącznie negatywne rzeczy. To jest blokada medialna, którą za wszelką cenę musimy przebić – wskazywał Antoni Macierewicz.

 

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze