Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Anna Maria Siarkowska: pan Jaśkowiak dołącza do chóru lewicy, która chce odebrać dzieciom prawo do posiadania taty i mamy

PR 11:55 25 listopada 2019
Telewizja Republika
Jacek Jaśkowiak goszcząc dziś w RMF FM, oznajmił jednoznacznie, że jest za legalizacją małżeństw homoseksualnych. Wskazał także, że parom homoseksualnym „należy zapewnić takie prawa, które są w małżeństwie”. O komentarz, portal telewizjarepublika.pl poprosił posłankę partii Republikańskiej z klubu PiS, Annę Marię Siarkowską.

 

Anna Maria Siarkowska, przekazała w rozmowie z portalem telewizjarepublika.pl, że skoro Jacek Jaśkowiak chce takich samych praw dla par homoseksualnych jak mają małżeństwa, chce też możliwości adoptowania przez nie dzieci.

- Takimi wypowiedziami, pan Jaśkowiak dołącza do chóru lewicy, która chce odebrać dzieciom prawo do posiadania taty i mamy – wskazała posłanka Partii Republikańskiej.

- Odbieranie praw dzieciom jest już zresztą znakiem rozpoznawczym lewicy, która postuluje o odbieranie dzieciom prawa do narodzin, teraz odbieranie prawa do posiadania taty i mamy. Ostatnie postulaty lewicy, te które dotyczą seksualizacji dzieci, mają im odebrać beztroskie dzieciństwo i niewinność. Wszystko to lewica czyni w służbie ideologii – dodała.

- To co należy tu podkreślić to to, że jeżeli mówimy o procesie adopcyjnym, to realizuje się w nim prawa dziecka do posiadania rodziców a nie rodziców adopcyjnych, do posiadania dziecka. W tym wszystkim, w tych postulatach LGBT czy skrajnej lewicy nie widać tej troski o dzieci, lecz o homoseksualistów i ich dobre samopoczucie – powiedziała Anna Maria Siarkowska.

 

Czytaj także:

Jaśkowiak za legalizacją małżeństw homoseksualnych. „Należy zapewnić im takie prawa, które są w małżeństwie”

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze