Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andrzej Duda spotkał się z Polonia w USA

M.N. 10:15 21 września 2017
Fotomag/Gazeta Polska
Dziękuję za gościnne przyjęcie. Dla mnie zawsze spotkania w Stanach Zjednoczonych z państwem są bardzo miłe – powiedział Andrzej Duda na spotkaniu z Polonią w USA.

Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z Polonią odbyło się w środę w Wallington w stanie New Jersey. Myślę, że mogę też państwa bardzo serdecznie pozdrowić w imieniu prezydenta Donalda Trumpa. Przy każdej okazji, kiedy mamy sposobność rozmowy – a było to już kilka razy, poczynając od naszej pierwszej rozmowy telefonicznej, kiedy gratulowałem panu prezydentowi wyboru (na urząd), poprzez spotkanie w Brukseli, później wspaniałą wizytę pana prezydenta w Warszawie i wreszcie nasze wczorajsze krótkie spotkania - za każdym razem (Trump) podkreśla, zresztą mówi to także publicznie, swoją wielką sympatię i szacunek dla nas jako narodu – mówił prezydent.

Było to bardzo dobre spotkanie, które bardzo mocno przeżył i że zdecydowana większość Polaków w USA zagłosowała na niego i on o tym wie, pamięta i jest za to ogromnie wdzięczny komentował spotkanie z Donaldem Trumpem.

 

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze