Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andruszkiewicz zaniepokojony: dziś w czasie pracy śledziły mnie dwa nieoznakowane samochody. Jeździły za mną wszędzie

pmb 13:56 22 marca 2019
Fot. Telewizja Republika
Informuję, że dziś w czasie pracy, kiedy poruszałem się po Warszawie, śledziły mnie dwa nieoznakowane, prywatne samochody (niebieski Volskwagen Bora oraz niebieska Škoda Combi). Jeździły za mną wszędzie, zatrzymywały się, goniły, kiedy wyjechałem z Sejmu – informuje na Facebooku Adam Andruszkiewicz.

„Nie mając pojęcia, kto mnie ściga i w jakim celu to robi – postanowiłem pojechać na komisariat i przekazać sprawę policji. W czasie mojej rozmowy z policjantami pod komisariatem, jeden z mężczyzn z daleka robił mi zdjęcia. Przepraszam, ale to nie jest normalna sytuacja” – podkreśla wiceminister cyfryzacji.

Wokół naszego ministerstwa mogą aktywne być obce służby. Ponadto wielokrotnie otrzymuję pogróżki, a nawet życzenia śmierci. Nie wiem kto i w jakim celu mnie śledzi, robi zdjęcia, rejestruje gdzie mieszkam. Ale godzi to bardzo mocno w poczucie mojego bezpieczeństwa i dlatego poprosiłem policję o wyjaśnienie sprawy oraz informuję Was publicznie o tym, co się dzieje. Będę informował Was o tym, jak sytuacja się rozwinie. Proszę o udostępnienie i Wasze wsparcie!” – napisał Adam Andruszkiewicz.

Źródło: facebook.com

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze