Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andruszkiewicz: z redakcją TVN spotkamy się w sądzie!

M.N. 15:14 11 lutego 2019
Telewizja Republika
W tym tygodniu wystąpię na drogę prawną wobec redakcji i osób, które podały informacje, że „sfałszowałem podpisy” – zapowiedział na Twitterze wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz.

„Jeszcze w tym tygodniu wystąpię na drogę prawną wobec redakcji i osób, które podały nieprawdziwe informacje, iż »sfałszowałem podpisy«. Z redakcją TVN również spotkamy się w sądzie. Żadne partie czy media nie mają prawa wydawać wyroków, manipulując i dokonując publicznego linczu!” – napisał Andruszkiewicz na Twitterze. 

 

 


W sobotę „Superwizjer” TVN24 wyemitował reportaż dotyczący śledztwa w sprawie fałszowana podpisów pod poparciem kandydatów Młodzieży Wszechpolskiej (startowali z Komitetu Wyborczego Wyborców Ruch Narodowy) przed wyborami samorządowymi w 2014 roku. Wówczas prezesem tej organizacji był Adam Andruszkiewicz, obecny wiceminister cyfryzacji. 

Andruszkiewicz w oświadczeniu przekazanym w niedzielę napisał, że nigdy nie fałszował ani nie kazał fałszować podpisów; dodał, że rzekome oskarżanie go przez jednego z podejrzanych jest nieprawdziwe, co udowodni przed sądem. 

Posłowie PO zażądali w poniedziałek dymisji wiceszefa resortu cyfryzacji Adama Andruszkiewicza; zapowiedzieli też wniosek o informację rządu na temat działań prokuratury w śledztwie ws. fałszowania podpisów pod listami poparcia dla kandydatów Młodzieży Wszechpolskiej.

Źródło: Telewizja Republika, Twitter

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.126) - TRWA WOJNA PROPAGANDOWA MAJĄCA OSŁABIĆ SOJUSZ POLSKI Z USA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze