Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andruszkiewicz: TVN mnie dyskwalifikuje, bo nie brałem łapówek, nie kradłem kamienic i nie mam wsparcia WSI?

pmb 10:09 12 lutego 2019
Fot. Telewizja Republika
PO mówi, że „taki człowiek” jak ja, nie ma prawa być w rządzie RP. „Taki” czyli jaki? Nie brałem łapówek, nie kradłem kamienic, nie budowałem Amber Gold, nie brałem pieniędzy od obcych państw. Jestem niekarany. Nie mam też wsparcia agentów SB czy WSI. To mnie dyskwalifikuje? – pyta wiceminister cyfryzacji na Twitterze.

„Jeszcze w tym tygodniu wystąpię na drogę prawną wobec redakcji i osób, które podały nieprawdziwe informacje, iż »sfałszowałem podpisy«. Z redakcją TVN również spotkamy się w sądzie. Żadne partie czy media nie mają prawa wydawać wyroków, manipulując i dokonując publicznego linczu!” – pisał w poniedziałek Adam Andruszkiewicz.

Teraz sekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji pyta telewizję TVN o to, czy brakuje mu osiągnięć polityków Platformy Obywatelskiej.

„PO mówi, że »taki człowiek« jak ja, nie ma prawa być w rządzie RP. »Taki« czyli jaki? Nie brałem łapówek, nie kradłem kamienic, nie budowałem Amber Gold, nie brałem pieniędzy od obcych państw. Jestem niekarany. Nie mam też wsparcia agentów SB czy WSI. To mnie dyskwalifikuje?” – pyta.

Źródło: twitter.com/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze