Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andruszkiewicz: Politycy totalni to jednak totalne cymbały

pmb 18:15 9 lipca 2018
Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni)Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Punkt Widzenia TV
„Politycy totalni to jednak totalne cymbały. Jagger bardzo jasno powiedział, że nie zamierza się mieszać do polskiej polityki, a przyjechał do nas wyłącznie po to by śpiewać. A posłowie totalni widzą w tym swój sukces i oczywiście deklarację poparcia dla swoich donosów. Żenada” – napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni).

„Politycy totalni to jednak totalne cymbały. Jagger bardzo jasno powiedział, że nie zamierza się mieszać do polskiej polityki, a przyjechał do nas wyłącznie po to by śpiewać. A posłowie totalni widzą w tym swój sukces i oczywiście deklarację poparcia dla swoich donosów. Żenada”

– napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni).

Słowa Andruszkiewicza odnoszą się do słynnego koncertu The Rolling Stones na którym wokalista zespołu, Mick Jagger powiedział: „Polska, co za piękny kraj. Jestem za stary, by być sędzią, ale jestem dość młody, by śpiewać”. Te słowa jednoznacznie wskazują, że muzyk odcina się od polityki. Inne zdanie mają jednak niektórzy politycy i niektóre media, które usilnie próbują zinterpretować te słowa jako „zaniepokojenie staniem praworządności w Polsce”. Istny kabaret.

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze