Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andruszkiewicz: PO chce zniszczyć tradycyjny polski konserwatyzm. Chcą zindoktrynować młodzież. Nie pozwolimy im na to!

pmb 13:56 26 lutego 2019
Wikimedia Commons/working for Platforma Obywatelska/CC BY-SA 2.0
Działania PO w Warszawie nie wynikają z nudów. To zaplanowana, ideologiczna operacja. Cel? Zniszczyć tradycyjny polski konserwatyzm, który staje im na drodze. Chcą zindoktrynować młodzież i dlatego próbują wprowadzić swoje skrajne „pomysły” do szkół. Nie pozwolimy im na to! – napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz (Sekretarz Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji).

8 lutego prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski podpisał Kartę LGBT+. – Traktuję to poważnie. Warszawa musi być miastem tolerancyjnym i otwartym. Jestem zaniepokojony przejawami nietolerancji z ostatnich lat. Idąc w Paradzie Równości mówiłem, że dziś miejsce wszystkich polityków jest przy mniejszościach, które są zagrożone dyskryminacją – mówił prezydent Warszawy.

„Działania PO w Warszawie nie wynikają z nudów. To zaplanowana, ideologiczna operacja. Cel? Zniszczyć tradycyjny polski konserwatyzm, który staje im na drodze. Chcą zindoktrynować młodzież i dlatego próbują wprowadzić swoje skrajne "pomysły" do szkół. Nie pozwolimy im na to!” – napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz (Sekretarz Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji).

Źródło: twitter.com/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze