Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andruszkiewicz: dziś za krytykę polityków z salonu III RP trafia się przed sąd. Pomyślcie co będzie, jeśli PO wróci do władzy?

pmb 12:05 31 października 2018
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Punkt Widzenia TV
Premier Mateusz Morawiecki sprostował swoje słowa na temat walki ze smogiem w Krakowie. To efekt wyroku Sądu Apelacyjnego w Krakowie. Chodzi słowa Morawieckiego, który powiedział, że „poprzednicy, w tym ci, którzy rządzili tym miastem, nie zrobili nic lub prawie nic” – chodzi o ochronę powietrza w Krakowie. Sprawę skomentował Adam Andruszkiewicz.

„Dziś za krytykę polityków z salonu III RP – trafia się przed sąd i następnie trzeba publicznie się z własnych opinii wycofywać. Pomyślcie co będzie, jeśli PO wróci do władzy? Będą mieli swoich KODziarzy nie tylko w sądach, ale też w służbach, prokuraturze i wszystkich mediach...”

– napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni).

„Ten wyrok można sobie w buty wsadzić. Oczywiście, że I instancja rozstrzygnęła słusznie, ale w apelacjach siedzi wielu kodziarzy w togach. Mnie np. plotkarski portal zniesławił przypisując obelżywe zdanie, którego nigdy nigdzie nie wyraziłem, a sąd apelacyjny uznał, że fajnie” – wskazywał z kolei Rafał Ziemkiewicz.

Źródło: twitter.com/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC.210) - JAROSŁAW PAPIS - PRZYJAŹŃ POLSKO-ŻYDOWSKA JEST MOŻLIWA, ALE ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze